Pridané:

Customs of Slovakia oslávi na výstave Motocykel 2025 už 15. narodeniny!

Považuje sa už za samozrejmosť, že výstava Motocykel je spojená aj s medzinárodnou výstavou zákazkových a upravených motoriek. Tento rok však máme dôvod na oslavu – Customs of Slovakia na výstave oslávi 15 rokov, odkedy bola prvýkrát usporiadaná oficiálna slovenská výstava upravených motoriek.

Návštevníci sa môžu tešiť na prezentáciu najlepších slovenských úpravcov, no vystavovatelia prídu aj z okolitých krajín – Poľska, Česka, Maďarska, Rakúska, Chorvátska či dokonca Holandska.

Špecialitou tohto ročníka bude expozícia „JapClassics“ – klasických japonských motoriek, ktoré sa za posledné dve dekády stali zdrojom mnohých priekopníckych úprav.

Customs of Slovakia je však aj súťažnou výstavou. Medzi kategórie, v ktorých sa bude súťažiť, patria napríklad:

  • Best of Show – najlepšia prestavba alebo stavba z výstavy,
  • Modified Harley – prestavba na báze motocykla Harley-Davidson,
  • Café Racer/Scrambler – prestavba motocykla v štýle Café Racer alebo Scrambler.

Ak aj vy máte záľubu v prestavbe alebo úprave motocyklov, môžete sa tiež prihlásiť a ukázať svoje jedinečné výtvory. Nenechajte umenie úpravy motoriek chátrať v garáži!

Ďalšia výzva sa vzťahuje na majiteľov japonských motoriek vyrobených približne do roku 1995. Ak vlastníte takúto motorku, príďte ju vystaviť v rámci expozície „JapClassics“.

Viac informácií nájdete na: Customs of Slovakia Facebook.

Nenechajte si ujsť výročie Customs of Slovakia. Tešíme sa na vás!